Auto na splátky online

auto na splátky

Auto na splátky bez registru

Napsal admin • Oct 6th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Auto na splátky bez registru je vhodná varianta zejména pro lidi, kteří mají nějaký záznam v registru dlužníků a proto se musí obracet na společnosti, které registr dlužníků neprověřují.

Auto na splátky bez prověřování registru

Auto na splátky bez registru je určeno zejména pro lidi, kteří se dostaly z nějakých důvodů do registru dlužníků. V registru dlužníků jsou evidováni všechni lidé, kteří měli problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček. Společnosti se tak chrání před problémovými klienty. Například banky si registr vždy ověřují, takže člověk se zápisem v registru dlužníků nemá šanci úvěr či půjčku v bance získat. Tito lidé se pak musí obracet na nebankovní společnosti a firmy.

Nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti půjčí téměř každému na auto na splátky bez registru. Nebankovním společnostem vůbec nevadí, že máte zápis v registru dlužníků. Nebankovní společnosti se právě specializují na tyto více problémové klienty. U nebankovních společností je však třeba počítat s tím, že úvěr na auto nebo leasing bude minimálně dvakrát dražší než u bankovních půjček a leasingů.

Úvěr na auto na splátky bez registru

Úvěr na auto od nebankovních společností je vhodné zejména pro běžné fyzické osoby, které mají zápis v registru. Hned po koupi auta je auto ve vašem vlastnictví. Ve většině případů budete muset za úvěr na auto ručit právě tím autem. Některí nebankovní společnosti dále vyžadují, aby jste měli nějaké trvalé příjmy. Jinak poskytnou půjčku na auto téměř každému.

Leasing na auto na splátky

Druhou variantou je vzít si leasing na auto. Leasing je však dle mě vhodný zejména pro podnikatele, kteří si ho mohou postupně odečítat s daní. Pro běžné fyzické osoby je výhodnější úvěr na auto. U leasingu vám auto začně patřit až po zaplacení všech splátek. Až poté vám leasingová společnost zašle velký technický průkaz k autu.



Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku