Auto na splátky online

auto na splátky

Poptávám půjčku

Napsal admin • Oct 6th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Poptáváte půjčku ? Tak si nejprve přečtěte náš článek, až načerpáte alespoň základní informace o půjčkách a úvěrech. Díky přečtění článku můžete předejít zbytečnému spálení.

Opravdu potřebujete půjčku ?

Před tím, než začněte poptávat půjčku, aby jste se měly pořádně zamyslet jestli půjčku opravdu potřebujete. Nebylo by lepší si peníze postupně našetřit ? Přece jen u půjčky vždy přeplatíte velkou částku navíc a měsíční splátky vás poté budou nějakou dobu zatěžovat. Podle mě je život bez půjček svobodnější a tak je lepší se jim výhýbat. A raději se v životě více uskromnit.

Výše měsíční splátky

Před tím, než si vezmete jakoukoliv půjčku by jste si měli vypočítat, jak velkou měsíční splátku si můžete dovolit pravidelně měsíčně splátcet. Stačí si sepsat vaše měsíční příjmy a měsíční výdaje. Pak od příjmů odečtěte výdaje a hned vidíte jaká částka vám zbývá. Nechte si tam určitě alespoň 20 procent rezervu a vidíte jak velkou měsíční splátku si můžete dovolit měsíční splácet.

Obracejte se na banky

Pokud si půjčujete nějaké peníze, tak by jste se měli vždy raději obracet na banky. Banky mají slušné podmínky ve smlouvách a zas né tak vysoké roční úroky. Určitě se neobracejte na nebankovní společnosti nebo na soukromé osoby,které nabízejí svoje soukromé půjčky. Pokud vám nepůjčí banky, tak k tomu mají pádný důvod a v tom případě je lepší si vůbec žádné peníze nepůjčovat.

Čtěte smlouvy

Spousta lidí dělá stále tu chybu, že vůbec nečtou smlouvy. Většina lidí podepíše smlouvu bez toho, aniž by si smlouvu přečetly. Je třeba si vždy úvěrovou smlouvu pořádně přečíst, je také důležité aby jste všemu ve smlouvě rozuměli. Pokud něčemu nerozumíte, tak smlouvu také raději nepodepisujte. Jistota je jistota.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku