Auto na splátky online

auto na splátky

Prodám auto na splátky

Napsal admin • Oct 6th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

V inzertních novinách a na internetu můžete vidět různé nabídky lidí typu: prodám auto na splátky. Můžete si tak levně koupit auto, protože majitel se potřebuje zbavit úvěru nebo leasingu a tak prodává auto často velmi levně a výhodně.

Inzeráty prodám auto na splátky

Někteří lidí se vzaly nové nebo ojeté auto na leasing nebo úvěr a v současné době ho nezvládají splácet a tak se rozhodnou, že auto raději prodají a na nového majitele převedou leasing nebo úvěr na auto. Leasing využívají podnikatelé, úvěr na auto zase spíše fyzické osoby. Nabídek a inzerátů typu prodám auto na splátky můžete najít opravdu hodně. Jen je třeba vybrat to správné auto.

Zkontrolujte si pořádně auto

Pokud si kupujete od někoho auto, tak je důležité si auto pořádně zkontrolovat. Pokud autům nerozumíte, tak si sebou vemte raději nějakého kamaráda, který autům rozumí a dokáže odhalilt i vady, které laik prostě nevidí. Často se může jednat o různé vady, které nejsou na první pohled vůbec vidět. Ale odborník je vidí téměř ihned, protože má potřebné zkušenosti.

Převzetí úvěru na auto nebo leasingu

Pokud koupíte od někoho auto na splátky, tak zároveň musíte převzít jeho leasing nebo úvěr na auto. I v této oblasti je potřeba důkladná kontrola. Písemnou smlouvu si pořádně pročtěte a pokud nebudete něčemu rozumět, tak se raději poraďte s odborníkem. Pokud bude vše v pořádku, tak majitel převede leasing nebo úvěr na vaši osobu. Od té doby budete muset vy posílat společnosti pravidelně měsíční splátky, dle písemné smlouvy.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku